Tadeusz TADDY Błażusiak - Oficjalna Strona  


   
19 Listopad 2004 - Anglia, Birmingham
Motor Bike Show 2004 Birmingham

Tadeusz Błazusiak z Krakowa na zaproszenie 7-krotnego mistrza świata w trialu motocyklowym Brytyjczyka Douga Lampkina przebywał na największym w Wielkiej Brytanii show samochodowym w Birmingham.


Polak, tegoroczny mistrz Europy w trialu motocyklowym, dał pokaz jazdy na motocyklu. Lampkin gratulował Błazusiakowi doskonałego sezonu, w którym Tadeusz dominował i wygrał w mistrzostwach Europy oraz zajął 11. miejsce w pierwszym swoim pełnym sezonie w mistrzostwach świata. Pokazy zawodników trialu oglądało 40 tysięcy osób, w sumie przez dziesięciodniowy show przewinęło się 400 tys. osób.
kliknij aby powiększyć
zobacz galerię zdjęć
 
kliknij aby powiększyć
Tadeusz i Dougie
zobacz krótki film
Tadeusz Błażusiak po pokazach:

 
"Ludzie byli zachwyceni, trial to dyscyplina niezwykle efektowna i medialna, idealna do relacjonowania w telewizji" -Tadeusz Błażusiak, zawodnik teamu Kegel-Błażusiak.
   
   
   
13 listopada Tadeusz Błazusiak, który w tym sezonie został także międzynarodowym mistrzem Niemiec w trialu halowym, miał wziąć udział w gali mistrzów sportu niemieckiego w rezydencji Petersberg pod Bonn, gdzie zaproszono wszystkich motoryzacyjnych mistrzów tego kraju, włącznie z mistrzem świata Formuły 1 Michaelem Schumacherem. Polak nie mógł pojechać osobiście, gdyż był wtedy w Birmingham.

8 stycznia, na specjalne zaproszenie Douga Lampkina, Polak wystartuje w pierwszej eliminacji mistrzostw świata w trialu motocyklowym w hali w Sheffield.

   
KTM
Odzież Robocza
Red Bull
Airoh com
TCX BOOTS
FOX EUROPE
SCOTT USA
UNDER ARMOUR
 
Podaj fraze:
do góry start | mapa serwisu
2002-2009 Copyright Blazusiak Racing. All Rights Reserved. projekty internetowe sarka.pl